Felhasználónév: Jelszó:

Regisztráció Elfelejtett jelszó Kedvencek
Keresés

Horgász-Zóna állásajánlat!

Ilyen is ritkán van, de most van! :) Csatlakozz a csapatunkhoz, vagy továbbítsd olyannak, akit esetleg érdekelhet. Nagyon köszönjük!

A Horgász-Zóna Kft. (www.horgasz-zona.hu) felvételt hirdet

Webáruházi áruelőkészítő, csomagoló

munkakörbe!

Ebben a pozícióban a legfontosabb feladat, hogy a rendelőnk azt kapja meg, amit rendelt, olyan állapotban, amilyenben szeretné és minél gyorsabban!

Ezért a Te szereped, hogy szorosan együttműködve a webáruház menedzserrel:

  • készíts össze rendeléseket
  • ellenőrizz kollégák által csomagolásra készített rendeléseket
  • csomagolj be összekészített rendeléseket
  • készíts össze a futárcégek számára pakkokat (raklapra, cím etikettel)

A munkahelyi feladatok része a munkakörnyezet rendben tartása (csomagolóhelyiség, raktár).

Szerintünk, akkor fogod élvezni ezt a pozíciót, ha

  • nem okoz gondot precíznek, pontosnak lenni
  • igényes vagy, nem adsz ki a kezed közül olyat, amit te sem szeretnél megkapni
  • bírod a melót!

A csomag:

  • Munkaidő: 9:00-17:00-ig, hétfőtől péntekig. Tapasztalataink szerint a húzós napok a kedd és a csütörtök.
  • Korrekt fizetés, mindig hónap 5-ig fizetve, természetesen bejelentett munkavégzőként
  • + EXTRA: Horgássz munkaidőben! A cégkultúra része, hogy havonta 1 napot (ebben a pozícióban, egy péntek), horgászattal tölthetsz. Nem a szabadságod terhére, hanem munkanapként! Két kérés van csak: töltődj fel és csinálj pár képet, amit a Horgász-Zóna közönség élvezettel nézhet a Facebook vagy Instagram csatornánkon.
  • ++ EXTRA: Dolgozói kedvezmény a horgászcuccokra

Jelentkezési határidő: 2019.08.20

Kezdés megegyezés szerint (akár szeptember folyamán).

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület Szentendrei út 89-93, Horgász-Zóna budai bázis

Várunk egy fényképes önéletrajzot az elérhetőségeiddel és egy a munkakörhöz passzoló munkatapasztalat rövid szöveges bemutatását. Ide: nagy.lajos@horgasz-zona.hu!

UI:

Nem beugró meló, hosszú távra tervezünk! Várjuk jelentkezésed, csatlakozz egy vidám horgászcsapathoz! :)

Horgász-Zóna

A hobbid a szakmánk! Tetejére