Ceymar HD 3000A - CHD-3000A pergető orsó Ceymar HD 3000A - CHD-3000A pergető orsó Ceymar HD 3000A - CHD-3000A pergető orsó
Ceymar HD 3000A - CHD-3000A pergető orsó
OKUMA Ceymar HD 3000A - CHD-3000A pergető orsó
Üres csillagÜres csillagÜres csillagÜres csillagÜres csillag 0 értékelés
  • Modern megjelenés
  • Nagymértékű terhelésre tervezve
  • Könnyű súly
db
Útmutató Használati útmutató - Elsőfékes orsók »
Márka
OKUMA
Cikkszám CHD-3000A (OKUCHD-3000A)
Forgalmazó
Normark Hungary Zrt. Cím: 1191 Budapest Vak Bottyán utca 75-A-C
Web: www.ralapavmc.hu
E-mail: info@rapalavmc.hu
Vásárlás befejezése
VÁSÁRLÁS BEFEJEZÉSE Extra kedvezmények az Én Zónám klubban, ne szalaszd el!
Kedvencek közé rakom
Kérdésed van erről a termékről?
Ide kattintva felteheted a termékkel kapcsolatos kérdésedet és a Zóna szakértői válaszolnak rá.
Szállítási információ
Szállítási információ
Kattints ide a szállítási lehetőségekkel kapcsolatos további információkért!
Árukereső.hu
AJÁNLOTT TERMÉKEK
MEGNÉZETT TERMÉKEK
Leírás:
Tipp: érdemes elolvasni a horgászbot és -orsókra vonatkozó állagmegóvási tanácsainkat!
Jellemzés:
Áttétel:
5.3:1
Behúzás (cm):
78cm
Dob anyaga:
Alumínium
Csapágy (db):
7+1
Dobátmérő (cm):
45mm
Fékerő (kg):
6kg
Fékrendszer:
multidisk
Méret:
3000
Tömeg (g):
235g
Zsinórkapacitás:
0,20mm/310m