Ceymar HD 5000A - CHD-5000A pergető orsó Ceymar HD 5000A - CHD-5000A pergető orsó Ceymar HD 5000A - CHD-5000A pergető orsó
Ceymar HD 5000A - CHD-5000A pergető orsó
OKUMA Ceymar HD 5000A - CHD-5000A pergető orsó
Üres csillagÜres csillagÜres csillagÜres csillagÜres csillag 0 értékelés
  • Modern megjelenés
  • Nagymértékű terhelésre tervezve
  • Könnyű súly
  • Akár match vagy feeder horgászatra is javasoljuk
  • Precíz fékrendszer
db
Útmutató Használati útmutató - Elsőfékes orsók »
Márka
OKUMA
Cikkszám CHD-5000A (OKUCHD-5000A)
Forgalmazó
Svendsen Sport Cím: 2690 Karlsrunde Drejergangen 3A
Web: www.svendsen-sport.com
E-mail:
Vásárlás befejezése
VÁSÁRLÁS BEFEJEZÉSE Extra kedvezmények az Én Zónám klubban, ne szalaszd el!
Kedvencek közé rakom
Kérdésed van erről a termékről?
Ide kattintva felteheted a termékkel kapcsolatos kérdésedet és a Zóna szakértői válaszolnak rá.
Szállítási információ
Szállítási információ
Kattints ide a szállítási lehetőségekkel kapcsolatos további információkért!
Árukereső.hu
AJÁNLOTT TERMÉKEK
MEGNÉZETT TERMÉKEK
Leírás:
Tipp: érdemes elolvasni a horgászbot és -orsókra vonatkozó állagmegóvási tanácsainkat!
Jellemzés:
Áttétel:
5.2:1
Behúzás (cm):
88cm
Dob anyaga:
Alumínium
Csapágy (db):
7+1
Dobátmérő (cm):
52mm
Fékerő (kg):
9kg
Fékrendszer:
multidisk
Méret:
5000
Tömeg (g):
276g
Zsinórkapacitás:
0,30mm/240m