PROLOGIC Avenger 5000 BF nyeletőfékes orsó





- Pontyozni, rablózni is ajánlott!
- 5000-es méret
- Precíz elsőfék
- Megbízható nyeletőfék rendszerrel készült
- Sima futás
- Grafit pótdobbal
- Nagy zsinórkapacitás
Útmutató | Használati útmutató - Univerzális nyeletőfékes orsók » |
Márka |
PROLOGIC
|
Cikkszám | 76024 (PLO76024) |
Forgalmazó |
Svendsen Sport Cím: 2690 Karlsrunde Drejergangen 3A
Web: www.svendsen-sport.com E-mail: |
Egységár | 1 darab = 14.990 Ft |



Ide kattintva felteheted a termékkel kapcsolatos kérdésedet és a Zóna szakértői válaszolnak rá.

Nem titok, a DAM nagyhalas, pontyozó orsói a PROLOGIC márka alatt élnek tovább! Soha rosszabbat, PROLOGIC cég kiemelten kezeli a nagypontyhorgászatot, sokunk örömére! Az itt bemutatott PROLOGIC Avenger modell a sokcsapágyas Element orsók testvérkéje, amely kedvezőbb árért kínálja magát kicsit más köntösben, kevesebb csapággyal ugyan, de egyéb lényegi különbség nélkül.
Legelső helyen ki kell emelni, hogy nemcsak a hagyományos nyeletőféket használhatod, hanem az elsőfék is rövidutas kialakítású, azaz egy tekerésre a szabadonfutásról az erős fékerőre állíthatod! Ezáltal kedved szerint a neked megszokott módon használhatod horgászatkor.
Elsősorban a rövidebb vagy 3,6 méteres pontyozó botokra ajánljuk, de akár süllőzni, csukázni is kiváló!
A Prologic Avenger 5000 orsója 5 + 1 rozsdamentes acél golyóscsapágyakkal rendelkezik, ami elegendő a jó terhelhetőséghez és sima futáshoz. Zsinórkapacitási a méretéhez képest hatalmas (0,30mm-ből 320 méter!), így számos horgászvízen alkalmazhatod! Ráadásul egy grafit pótdob is jár hozzá, ami megkönnyíti a zsinórtekercselést vagy akár két botodon is variálhatod az orsót kétféle zsinórvastagsággal.
A szemet gyönyörködtető rózsafa hajtókarfogantyúval!
Tipp: érdemes elolvasni a horgászbot és -orsókra vonatkozó állagmegóvási tanácsainkat!