STÉG PRODUCT Pellet Mix 800g 5mm - Eper Halibut





- 5mm-es szemcseméret
- Két féle szín egy zacskóban
- Akár direktbe etetésnek
- Vagy magkeverékhez dúsítónak
Útmutató | Használati útmutató - Pelletek » |
Márka |
STÉG PRODUCT
|
Cikkszám | SP150504 (STGSP150504) |
Forgalmazó |
TOP-FISH 2001 KFT. Cím: 8200 Veszprém,Ciklámen utca 14
Web: www.haldepo.hu E-mail: info@haldepo.hu |
Egységár | 1 kg = 1.988 Ft |



Ide kattintva felteheted a termékkel kapcsolatos kérdésedet és a Zóna szakértői válaszolnak rá.

5 mm-es, ízesített pellet széria a STÉG palettáján!
Magas szénhidrát tartalma miatt használatával hosszabb ideig tudjuk a halakat az etetésünkön tartani. Elsősorban adalékanyagként, natúr pellet mixek és etetőanyagok feljavítására kiváló.
A nagyobb, színes szemcsék előbb felkeltik a halak érdeklődését és a nagyobb testű halak szívesen veszik fel. Gyorsabban oldódik, mint a halas pelletek, ezért már a vízfenékre érés után egyből egy felhőt képez a kosarunk körül, amelyből nagyobb bátorsággal táplálkoznak a környéken tartózkodó óvatosabb halak is.
Emellett nagyon eredményes önállóan method, vagy bordás kosárba töltve. Melegedő, illetve meleg vizekben sokszor sokkal eredményesebbek, mint a halas alapú pelletek, mivel magasabb a tápanyagtartalmuk.
Használata: A pelletekre locsoljunk kisebb mennyiségű vizet és várjunk pár percet. Ha már felszívta a vizet, próbáljunk ki, hogy összenyomva egyben marad-e. Ha még nem, akkor újabb kisebb adag vizet locsoljunk rá, egészen addig, amíg nyomásra összeáll.
Kiszerelés: 800 g
Szemcseméret: 5 mm
Íz: Halas Eper