Felhasználónév: Jelszó:


Regisztráció Elfelejtett jelszó Kedvencek
Keresés
Vissza az áruházba
Melyik durran nagyobbat? Dynamit az Extrem ellen! 5. rész
2014. november 03.
Rausch Viktor

MELYIK DURRAN NAGYOBBAT? DYNAMIT AZ EXTREM ELLEN! 5. RÉSZ

Utolsó fejezetéhez érkezett a method mix összehasonlító tesztsorozat. Ebben összegezzük az eredményeket, élményeket és levonunk a következtetéseket. Utolsó durranás!
Extrem Method egy amatőr horgász kezében!- második rész.
2014. augusztus 13.
Rausch Viktor

EXTREM METHOD EGY AMATŐR HORGÁSZ KEZÉBEN!- MÁSODIK RÉSZ.

Még mielőtt felhagynék a hagyományos feeder-kosaras horgászat tesztelésével, akartam csinálni egy hosszabb, egész napos tesztet, ahol összemérem az eddig legtöbb sikert hozó hagyományos feeder etetőanyagomat az XM-el. Régóta terveztem már, hogy fiammal (Zalán, 5 és fél éves) eltöltünk kettesben egy napot a tóparton. Szerencsém van, mert izgalmasnak tartja a horgászatot, és nagyon izgul, amikor kapás van és fárasztás következik.
Zóna Method party Kurucz Dáviddal 2014.07.29-én
2014. augusztus 01.
Oláh Zoltán

ZÓNA METHOD PARTY KURUCZ DÁVIDDAL 2014.07.29-ÉN

A method forradalom zászlaja alatt megrendezésre került az első Zóna Method party rendezvény, ahol egy jó peca közben lehetőség nyílott a tapasztalatcserére, tanulásra. Olyan tavat választottunk, ahol a jó halbőség mellett, viszonylag közel horgászhatunk egymás mellett, így könnyebben tudtunk egymásnak segíteni. A rendezvényen Kurucz Dávid feeder versenyző, az XM method feeder verseny etetőanyagok egyik kiagyalója volt a "szakkommentátor".
Melyik durran nagyobbat? Dynamit az Extrem ellen! 4. rész
2014. október 31.
Rausch Viktor

MELYIK DURRAN NAGYOBBAT? DYNAMIT AZ EXTREM ELLEN! 4. RÉSZ

Továbbra is method feeder és method mix tesztelés. A mai alkalommal visszatérünk Forráskútra egy meleg augusztusi napon. Melyik durrant nagyobbat? Következik a negyedik rész.
Min múlik az első hely?
2013. szeptember 11.
Páll Eörs

MIN MÚLIK AZ ELSŐ HELY?

Két történetem is van, amelyeken keresztül be szeretném mutatni, hogy néha milyen kevésen is múlik a dobogó legfelső foka. Nemrég egy amatőr verseny családi fordulójában volt szerencsém rajthoz állni. Édesanyámmal indultunk közösen, ami azért nagy szó, mert Ő nem hogy a versenyzéssel, de még a horgászással is csak most ismerkedik. Nagyon lelkesen állt a dolgokhoz, de azért tisztában voltam vele, hogy a dolgok nagy része rám fog hárulni. 9 órai dudaszóval indult a verseny. Két távolságra etettem, 50 illetve 90 méterre. A 90-est szántam a nagyobb halaknak, míg az 50-es egy biztonsági „B” terv volt. A kezdet viharosra sikerült, a már többször megfigyelt 10 perc, most is működött. A benti etetésről jött az első jelentkező, felvettem a kontaktust a hallal, megkezdtem a fárasztás, anyu előkészítette a merítőhálót. Természetesen, ahogy ilyenkor szokás, felvisított a másik orsó is. Mire anyu odaért, sajnos meglépett a a horogról a hal, de legalább így lehetőségünk volt az első „kisdisznó” nyugodt megszákolására. 7 kg, nem is rossz kezdés!
„Energy” télre
2014. január 14.
Páll Eörs

„ENERGY” TÉLRE

Volt már olyan az életetekben, hogy nagyon elterveztétek, hogy mi és hogyan fog történni a másnapi horgászaton, aztán még sem úgy sikerültek a dolgok? Ilyenkor a legnagyobb feladat, kitalálni mi és miért nem működik, valamint rájönni, hogy mi és miért működik. Ezeket a miért-eket a legnehezebb megválaszolni, pedig pont ezek visznek előre. Ne hagyjuk magunkat becsapni olyan önámításokkal, hogy nincs itt hal, most nem eszik, ilyen-olyan frontbetörés van vagy, hogy a légnyomással vannak gondok. Ezek a kifogások azért veszélyesek, mert megnyugtatnak minket és innentől kezdve nem keressük a megoldásokat. A csapattársammal, Dáviddal már számtalan kihívással néztünk szembe, amelyek folyamatos továbbgondolásra és kísérletezésre sarkalltak minket.
A hobbid a szakmánk! Tetejére